FIGURIN, porslin, figurgrupp med flöjtspelande man, Unterweissbach, 1900-tal.

456409. FIGURIN, porslin, figurgrupp med flöjtspelande man, Unterweissbach, 1900-tal.

Höjd 17,5 cm.

Smärre slitage, mikronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17,5 cm.

Smärre slitage, mikronagg.

Antal besök: 329