CIGARETTETUI/ASK, 2st, Sterling Silver 950, Japan, signerade.

456393. CIGARETTETUI/ASK, 2st, Sterling Silver 950, Japan, signerade.

Stämplat: 950 Sterling, svensk kontrollstämpel
Ask med träinsats.
Totalvikt: ca 239 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ask med träinsats.
Totalvikt: ca 239 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 869