SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt.

456341. SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt.

Fanerade med teak. En låda samt hyllplan. Längd 47. Bredd 30. Höjd 53 cm.

Slitage. Någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Någon fläck.

Antal besök: 265