HERRARMBANDSUR, stål, Omega, Chronostop, 1960-talets slut.

456338. HERRARMBANDSUR, stål, Omega, Chronostop, 1960-talets slut.

Diameter ca. 35 mm.

Repor, smärre slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 35 mm.

Repor, smärre slagmärken.

Antal besök: 778