HÄNKELURNA, gjutjärn, gustaviansk stil, 1900-tal.

456242. HÄNKELURNA, gjutjärn, gustaviansk stil, 1900-tal.

Svartmålad. Dekor av girland. Höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 511