RESESKRIVBORD, empire, 1800-tal.

456226. RESESKRIVBORD, empire, 1800-tal.

Höjd 105 cm. Längd 77 cm. Djup 42 cm.
Proveniens familjen Gyllich, bland annat ståthållare på Frederiksborgs slott.

Renoverad och kompletterad, repor och slagmärken, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 162