TAKLAMPA, 1900-talets mitt. Höjd ca 53 cm.

456199. TAKLAMPA, 1900-talets mitt. Höjd ca 53 cm.

Stomme av mässing. Kupor och stamglas i färgat och delvis frostat glas. Fem ljuspunkter. Diameter ca 55 cm.

Ej funktionstestad. Ytskikt med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 249