RAGNAR PERSON. "Kortspel". Olja på duk, signerad RP.

456170. RAGNAR PERSON. "Kortspel". Olja på duk, signerad RP.

24.5 x 33 cm.
Titel a tergo.

Ragnar Person (1905–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

24.5 x 33 cm.
Titel a tergo.

Ragnar Person (1905–1993)

Antal besök: 686