BRONSSKULPTUR. Patinerat brons, 1900-talets mitt.

4561014. BRONSSKULPTUR. Patinerat brons, 1900-talets mitt.

Höjd 32, bredd 21, djup 19 cm.

ca 12.35 kg.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 12.35 kg.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 500