GERHARD KARLMARK. Olja på pannå, Sydländskt motiv, signerad Karlmark.

456075. GERHARD KARLMARK. Olja på pannå, Sydländskt motiv, signerad Karlmark.

18 x 23 cm.

Gerhard Karlmark (1905–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

18 x 23 cm.

Gerhard Karlmark (1905–1976)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 511