GOLVLAMPA, skuret trä, 1930/40-tal.

456063. GOLVLAMPA, skuret trä, 1930/40-tal.

Höjd inkl. skärm ca 136 cm.

Slitage, märken, sned, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. skärm ca 136 cm.

Antal besök: 419