OSCAR RETUERSWÄRD. Färglitografi, signerad och numrerad 29/150.

45601. OSCAR RETUERSWÄRD. Färglitografi, signerad och numrerad 29/150.

47 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 480