SERVISDELAR, 36 st, "Johanna" Rörstrand.

455986. SERVISDELAR, 36 st, "Johanna" Rörstrand.

12 st Tallrikar, diameter 25,5 cm,
12 st Assietter, diameter 18 cm,
12 stDjupa tallrikar, diameter 19,5 cm.

Bruksslitage, förekommer bestickrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 527