BORD, funkis, 1920/30-tal.

BORD, funkis, 1920/30-tal.
455975. BORD, funkis, 1920/30-tal.

Lös glasskiva.
Diameter 85 cm. Höjd 55.5 cm.

Fanérskador. Repor samt stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lös glasskiva.
Diameter 85 cm. Höjd 55.5 cm.

Antal besök: 758