SOFFA, läder, "Cromwell", Arne Norell, 1900-talets andra hälft.

455960. SOFFA, läder, "Cromwell", Arne Norell, 1900-talets andra hälft.

Brun läderklädsel, lösa plymåer
Längd 211, bredd 83, rygghöjd 67, sitthöjd 39, sittdjup 55 cm.

Bruksslitage, repor samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 210