KLAFFBORD med låda, 1900-talets första hälft.

455939. KLAFFBORD med låda, 1900-talets första hälft.

Höjd 75,5 cm, längd 100 cm, bredd 62 och 79 cm.

Omfattande slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande slitage, fläckar.

Antal besök: 207