OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna med svan, akvarell, osignerad.

4559362. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna med svan, akvarell, osignerad.

Dagermått ca 29x35 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagermått ca 29x35 cm.

Antal besök: 240