TEXTILFRAGMENT. Siden, 1800-tal, Indien.

4559287. TEXTILFRAGMENT. Siden, 1800-tal, Indien.

Fragmentets mått ca 38x82 cm.
Fäst på linnetyg uppspänt ram, ca 50x98 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, lagningar och revor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fragmentets mått ca 38x82 cm.

Antal besök: 155