AUGUSTIN ALAMAN. Skulptur, brons, äpple/man & kvinna, signerad.

455927. AUGUSTIN ALAMAN. Skulptur, brons, äpple/man & kvinna, signerad.

Grönpatinerad med invändig förgyllning. Höjd 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 026