TRÄDGÅRDSSOFFA, metall, 1900-tal.

455872. TRÄDGÅRDSSOFFA, metall, 1900-tal.

Ormbunksmönster. Rygghöjd 87 cm, längd 142 cm.

Slitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgsläpp.

Antal besök: 1 056