UNIFORMSDELAR, SVERIGE, M/1939.

4558702. UNIFORMSDELAR, SVERIGE, M/1939.

Rock, byxor, skärmmössa, 2 mössor, axelklaffar för kapten, skinnvantar, koppel, bälten, lösa uniformsknappar, 2 skjortor, 2 slipsar, 1 pannlampa, 1 ficklampa, 1 par stövlar och 1 par kängor.

Bruksslitage, varierat skick, några små malskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 507