SCHACKSPEL, 33 delar, onyx & marmor, 1900-tal.

4558565. SCHACKSPEL, 33 delar, onyx & marmor, 1900-tal.

Schackbräde 36x36 cm.
Schackpjäser höjd från ca 4,5-9 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Schackbräde 36x36 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 502