FÅTÖLJ med FOTPALL, Göte Möbler, Nässjö, 1970-tal.
455843. FÅTÖLJ med FOTPALL, Göte Möbler, Nässjö, 1970-tal.
Höjd 95 cm. Snurrbar. Svart klädsel.
Smärre stötmärken/repor.
Klädsel med skada på som på sittdynas undersida vid fäste till textil. Renoverad/lagad i fäste för bärande tyg. Fotpall med skador på tygs fästning i träverk.
Smärre stötmärken/repor.