BYRÅ, rokoko, Mälardalen, 1700-tal.

455835. BYRÅ, rokoko, Mälardalen, 1700-tal.

Längd 104, bredd ca 53, höjd 69,5 cm.

Åldersrelaterat slitage, skador och sprickor. Ett hörn på låda med avslag. Mellersta lådan går ej att stänga. Lagningar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 123