BOKTEATRAR / POP-UPBOK, 2 st, Christoph Columbus samt Robinson Crusoe.

455771. BOKTEATRAR / POP-UPBOK, 2 st, Christoph Columbus samt Robinson Crusoe.

Christoph Columbus, illustrerad av Vojtech Kubasta, Arlia. Höjd ca 33 cm.
Robinson Crusoe, Bilder av Willi Gauchel, Wiga Bokteater, svensk version. Höjd ca 20,2 cm.

Slitage, skador, lagningar på Ch Columbus. Veck, gulnader.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 990