PLATÅSKOR, Richard Smith, tidigt 1970-tal.

4557668. PLATÅSKOR, Richard Smith, tidigt 1970-tal.

Bedömd storlek 41. Kommer i originalkartong.

Bruksslitage, troligen påbättrade i färgen. Kartong med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 293