Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Övriga metallföremål
FISKBESTICK, 24 delar, pläter och pärlemor, London, 1800/1900-tal.
455757. FISKBESTICK, 24 delar, pläter och pärlemor, London, 1800/1900-tal.
Längd 17-20 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 17-20 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
529