Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Norrköping
Möbler
Övrigt
PIEDESTAL, marmor samt förgyllt trä, 1900-tal.
455745. PIEDESTAL, marmor samt förgyllt trä, 1900-tal.
Höjd ca 70 cm.
Smärre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 70 cm.
Smärre färgbortfall.
Gomér & Andersson Norrköping
311