SKEDAR, 5 st, myntsilver, Edward Rockwell, New York, 1800-tal.

455730. SKEDAR, 5 st, myntsilver, Edward Rockwell, New York, 1800-tal.

Längd 20 cm. Proveniens familjen Gyllich, bland annat ståthållare på Frederiksborgs slott.

Gravyr i form av knuten arm samt vingar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 726