GLASFÖREMÅL, 19 delar, 1800-1900-tal.

45573. GLASFÖREMÅL, 19 delar, 1800-1900-tal.

Saltkar, brevpressar, vaser mm.

2 saltkar, med nagg. Blå vas med nagg, sliten dekor. Mindre kanna med skada på handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 515