SKEDAR, 5 st, snarlika, troligen Amerika, 1800-tal, vikt ca 148 gram.

455722. SKEDAR, 5 st, snarlika, troligen Amerika, 1800-tal, vikt ca 148 gram.

Längd 14 cm. Otydliga stämplar.Proveniens familjen Gyllich, bland annat ståthållare på Frederiksborgs slott.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 418