LOUIS SPARRE. Vy från Stockholm (sett från Fjällgatan mot Gamla stan och Djurgården). Signerad Louis Sp. samt signerad L p och daterad 27 i plåten.

45571. LOUIS SPARRE. Vy från Stockholm (sett från Fjällgatan mot Gamla stan och Djurgården). Signerad Louis Sp. samt signerad L p och daterad 27 i plåten.

11,5 x 18 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

11,5 x 18 cm.

Gulnad.

Antal besök: 1 562