LOUIS SPARRE. Vy från Stockholm (sett från Fjällgatan mot Gamla stan och Djurgården). Signerad Louis Sp. samt signerad L p och daterad 27 i plåten.
45571. LOUIS SPARRE. Vy från Stockholm (sett från Fjällgatan mot Gamla stan och Djurgården). Signerad Louis Sp. samt signerad L p och daterad 27 i plåten.