KÄLKE, furu, 1900-talets mitt.

4556858. KÄLKE, furu, 1900-talets mitt.

Längd 99, bredd 33, höjd 40 cm.

Åldersslitage, oxidering, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 130