OKÄND KONSTNÄR. Landskap.

455671. OKÄND KONSTNÄR. Landskap.

Olja på duk, datering 1950 signerad lägre vänster Jensen, guldram, verso gallerietikett. Mått ca 98 x 78 x 8 cm, målning 80 x 60 cm.

Ram med små nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med små nagg.

Antal besök: 578