KAMERA OCH OBJEKTIV, Yashica, 1900-tal.

4556667. KAMERA OCH OBJEKTIV, Yashica, 1900-tal.

Kamerahus, Yashica J3, med 35 mm objektiv
3 objektiv, 50-135-200 mm
3 mellanringar, 11-18-36 mm
1 konverter, Auto Teleplus 2X
Fotoväska, ca 28 x 15, höjd 23 cm.

Bruksskick, ytslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 objektiv, 50-135-200 mm
3 mellanringar, 11-18-36 mm
1 konverter, Auto Teleplus 2X

Antal besök: 172