STOLAR, 6 st, pinnmodell, "Florett", Bröderna Wigells Stolsfabrik, 1950/60-tal.

455549. STOLAR, 6 st, pinnmodell, "Florett", Bröderna Wigells Stolsfabrik, 1950/60-tal.

Stolsrygg med 7 st pinnar. Massiva sitsar.

Bruksslitage, repor och märken, en sits med missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 694