KARMSTOL, Åmells, 1970-tal.

455526. KARMSTOL, Åmells, 1970-tal.

Stomme av mahogny. Lös plymå i rygg och sits, klädda armlän. Kopplad benställning. Dekor av pärlspik.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 441