JACK EICHBORN. Olja på duk, stadsmotiv, signerad.

4554759. JACK EICHBORN. Olja på duk, stadsmotiv, signerad.

Mått med ram ca 60,5*44,5 cm
Mått utan ram ca 33*48,5 cm.

Reva ca 2 cm i duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått med ram ca 60,5*44,5 cm
Mått utan ram ca 33*48,5 cm.

Reva ca 2 cm i duken.

Antal besök: 245