OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Ätande munkar, o, otydligt signerad.

4554705. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Ätande munkar, o, otydligt signerad.

Ramstorlek 61 x 72 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 61 x 72 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 143