TITO AGNOLI. KARMSTOL, "Korium", Matteo Grassi.

4554604. TITO AGNOLI. KARMSTOL, "Korium", Matteo Grassi.

Ljusbrunt läder. Bredd 63, djup 56, höjd 84 cm.

Bruksslitage, smärre repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 358