BORDSLAMPA, slipad och blästrad kristall, Ove Sandberg, Kosta, signerad,1900-tal.

455416. BORDSLAMPA, slipad och blästrad kristall, Ove Sandberg, Kosta, signerad,1900-tal.

Cylindrisk lampfot med slipad och blästrad dekor. Höjd 28 cm, inklusive lampsockel.

Bruksslitage, tryckknapp för strömbrytare kärvar något.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 801