VÄGGLAMPA, plast och plåt, 1970-tal.

455394. VÄGGLAMPA, plast och plåt, 1970-tal.

Vägglampa fabrikat LYFA, kvadratisk form, flerfärgade reflektorplåtar i fronten, mått: 24,5x24,5 cm, djup 8 cm.

Bruksslitage, elen ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 570