BOJANER, 2 st, Kina, omkring 1800.

455323. BOJANER, 2 st, Kina, omkring 1800.

Dekor i underglasyrblått. Vrakgods. Höjd ca 15 cm.

Sprickor, nagg och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor, nagg och lagningar.

Antal besök: 605