FIGUR, skuret trä, Kina, 1900-tal.

455307. FIGUR, skuret trä, Kina, 1900-tal.

Höjd ca 37 cm.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 37 cm.

Skador och lagningar.

Antal besök: 444