RULLBORD, plexiglas, möjligen Italien.

4553019. RULLBORD, plexiglas, möjligen Italien.

Mått 66 x 40 cm, höjd 51 cm.

Ålders- och bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 66 x 40 cm, höjd 51 cm.

Antal besök: 404