BORDSLAMPA, skuret trä, 1900-talets mitt.

455281. BORDSLAMPA, skuret trä, 1900-talets mitt.

Teak. Reliefdekor av gasell. Total höjd ca 61 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 460