SKÅL, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand.

455249. SKÅL, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand.

Längd 29 cm.

Bruksslitage
Repor och missfärgning på utsida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 29 cm.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 327