JORDGLOB "Dr Neuse's Globus för handel och skola".

455229. JORDGLOB "Dr Neuse's Globus för handel och skola".

Importerad för svenska Bokhandelscentralen AB, Stockholm.
Pappersglob med svarvad träställning och mässingsdetaljer.
Höjd ca 59 cm.

Bruksskick, gulnat papper och åldersrelaterade skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 59 cm.

Antal besök: 1 187