SOLGLASÖGON, "Aviator", Ray-Ban, Baush & Lomb, 1990-tal.

455170. SOLGLASÖGON, "Aviator", Ray-Ban, Baush & Lomb, 1990-tal.

Svarta skalmar. Bredd 13,5 cm.
I originalfodral.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

I originalfodral.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 905