WILGOT LIND. Blandteknik, "Blomster", signerad.

4551446. WILGOT LIND. Blandteknik, "Blomster", signerad.

Mått med ram ca: 36x44 cm.
Bildmått ca: 23x30 cm.
Träram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått med ram ca: 36x44 cm.
Bildmått ca: 23x30 cm.
Träram.

Bruksskick.

Antal besök: 145